TRAFO TESİSLERİ

34,5 kV Enerji nakil hatlarının bağlantı noktaları olan dağıtım merkezlerinin projelendirilerek direk tipi, prefabrik, beton köşk yada TEDAŞ tip projesine uygun olarak 50kVA ile 1600 kVA arasında trafo tesislerinin inşaatının yapılması, iç teçhizatının, enerji nakil hatlarına irtibatlandırılmasının malzeme temini ve montajının yapılması.

ENERJİ NAKİL HATLARI

BETON DİREKLİ, GALVANİZLİ-CİVATALI, DEMİR DİREKLİ, ENERJİ NAKİL HATLARI YAPIMI

Her koşul ve lokasyonda enerji nakil hatları projeleri gerçekleştiren firmamız, uzman kadrosuyla 7/24 destek hizmeti sunarak her zaman yanınızda bulunmaktadır.

TESİS MONTAJ & DEMONTAJ

Yurt içi ve yurt dışında fabrikalarda her türlü makina montajları, boru hatları sistemleri montajları ve çelik sistem imalat ve montajları başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

1 - Makina montajı
2 - Boru hatları imalat ve montajı
3 - Tank imalat ve montajı

ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK

Fabrika Elektrik Tesisatı (Atölye, İş Yeri, Ofis, Dükkan, Plaza, Hastane) yaptığımız işlerin başında gelmektedir. Amacımız bölgenin kalkınması için üretim yapan kobi ve şirketlerin fabrika elektrik tesisatı adına tüm ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Yapacağımız elektrik tesisatı işlemlerinde TSE standartlarına uygun malzemeleri kullanmaktayız. Yeni kuracağınız fabrikanızda elektrik, tava, topraklama, aydınlatma, sıva altı ve sıva üstü işlemleri, zayıf akım çözümleri Derta Enerji güvencesiyle yapmaktayız.